Služby

Výcvik skupin:

Motocyklů všech kategorií (AM,  A1,  A2,  A)

Osobních automobilů (B)

Nákladního automobilu (C)

Autobus (D)

Přípojných vozidel za osobní i nákladní automobil (B+E, B96, C+E)

Školení profesionálních a referentských řidičů

Kondiční jízdy

Popis skupin, které u nás můžete získat:Stáhnout

 

Výcvik řidičů

Naše autoškola se může pochlubit již více než 20-ti letou tradicí ve svém oboru. Své služby neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Vlastnit řidičský průkaz je v dnešní době standartem, kterého by měl dosáhnout každý a naše autoškola Vás naučí nejen základy provozu na pozemních komunikacích, údržby vozidla, první pomoci, ale i bezpečný pohyb v silničním provozu. Bezpečnost a ohleduplnost v silničním provozu je naším základním tématem.

 

Školení řidičů

Provádíme školení pro udržení „Průkazu profesní způsobilosti“, „Vstupní školení“ řidičů, školení řidičů referentských i soukromých vozidel. Náplň těchto školení pravidelně aktualizujeme,  jsme připraveni přizpůsobovat školení požadavkům jednotlivých firem.  Velký důraz je kladen na bezpečnost práce.

Školení profesních řidičů

Školení řidičů referenských vozidel

Kondiční jízdy

Jste majitelem řidičského oprávnění, ale dlouho jste za volantem neseděli a připadáte si nejistě? Nebo vám počet hodin praktického výcviku připadá nedostatečný? Využijte kondičních jízd!

 

Učebnice

Našim žákům poskytujeme veškeré učební pomůcky ZDARMA

 

Výcviková vozidla

K výcviku budoucích řidičů nám slouží moderní kvalitní vozidla: motocykly Suzuki, osobní automobily Citroen C3 a Renault Grand Scénic, nákladní automobil Iveco a přívěsy Velorex a Panav.

 

Darovací poukaz

K narozeninám, Vánocům, promoci, výročí nebo prostě jen tak, vyhotovíme zcela zdarma darovací poukaz na výcvik v Naší Autoškole pro Vámi zvolenou osobu.